Najnowsze wpisy

20
maja
2016

System Identyfikacji Wizualnej: dlaczego warto wdrożyć go w firmie?

Większość firm decyduje się na opracowanie własnego Systemu Identyfikacji Wizualnej (SIW), ponieważ jego posiadanie może przynieść wiele profitów. Przede wszystkim profesjonalnie (...)

10
maja
2016

5 składników udanego biznesowego lunchu

Spotkania biznesowe są nieodłączną pozycją w kalendarzu menedżerów i właścicieli firm, a zachowanie i dobre maniery bez wątpienia mogą pozytywnie wpłynąć na ich przebieg. Znajomość (...)

6
maja
2016

Mentalność założyciela to dar, który należy pielęgnować

Według szacunków Bain & Company tylko jedna na 500 tysięcy firm, które zostały w rękach właścicieli, osiąga po 10 latach wartość na poziomie ponad 100 milionów dolarów. Jeśli komuś (...)

29
kwietnia
2016

Szczęśliwa firma

Corporate wellness, czyli zintegrowane programy mające na celu poprawę dobrostanu pracowników i dzięki temu redukcję kosztów lub wzrost generowanej wartości stają się coraz bardziej (...)

27
kwietnia
2016

Strategia Employer Branding: 5 wskazówek dla przodowników wizerunku

Budowanie wizerunku pracodawcy to jeden z najgorętszych trendów HR, od dłuższego czasu entuzjastycznie promowany w mediach i na spotkaniach branżowych. Argumentów przemawiających za (...)

22
kwietnia
2016

Trudna zmiana w życiu lidera

Tematy: .

30 cm. Średnia odległość między rozumem a sercem. Pokonaj ten dystans, a przeprowadzisz z sukcesem niejedną zmianę. Jan. Lat 42. Jeszcze 4 lata temu dyrektor operacyjny w (...)

20
kwietnia
2016

Na innowacjach można zarobić

Tematy: , .

Bez względu na rodzaj prowadzonej działalności biznesowej istnieje tylko jedna, trwała przewaga konkurencyjna: zdolność do tworzenia i wprowadzania na rynek zyskownych innowacji. Słowo (...)

18
kwietnia
2016

Za klientem B2B stoi człowiek

Tematy: , .

Świat nie nagradza dziś za to, co wiemy, ale za to, co z tą wiedzą robimy – Andreas Schleicher „On nie powinien w ogóle tam przychodzić!” – powiedział dyrektor odpowiedzialny za (...)

15
kwietnia
2016

Mały kraj w wielkiej chmurze

Tematy: , , .

95% usług administracyjnych dostępnych online, możliwość założenia firmy w kilka minut, dowód osobisty z chipem przechowujący kluczowe informacje o tożsamości posiadacza – to nie wizja (...)

13
kwietnia
2016

Zdrowy wymiar sukcesu

Arianna Huffington stworzyła znany na całym świecie dziennik internetowy „The Huffington Post”. Kilka lat później, pracując w swoim biurze, straciła przytomność, złamała kość policzkową (...)